GISPRO
Wersja Polska English version

Napisali o nas w Geodecie i GIM International

W najnowszym wydaniu magazynu Geodeta, znajdziecie świetny artykuł "Geodeta na czterech kółkach" opisujący dokładnie nasz system Mobilnego Mapowania i Skanowania.

Najpopularniejszy na świecie magazyn geomatyczny GIM International opublikował dziś na swojej stronie internetowej news o naszym "Mobile Mapping System".

W najnowszym wydaniu magazynu Geodeta [nr 8 (171) sierpień 2009], znajdziecie świetny artykuł autorstwa Jerzego Królikowskiego "Geodeta na czterech kółkach" opisujący dokładnie nasz system Mobilnego Mapowania i Skanowania. W artykule znajduje się dokładny opisy możliwości i dokładności systemu.

Najpopularniejszy na świecie magazyn Geomatyczny GIM International opublikował dziś na swojej stronie internetowej news o naszym "Mobile Mapping System". GIM International to międzynarodowy miesięcznik poświęcony szeroko pojętej Geodezji, Fotogrametrii, Geoinformatyce i Geomatyce. Na stronie internetowej znajdziecie news o naszym Mobilnym Systemie Mapowania i Skanowania. Zapraszamy do lektury.