GISPRO
Wersja Polska English version

Oferta Pracy - Dyrektor Zakładu Fotogrametrii i Teledetekcji

Stanowisko: Dyrektor Zakładu Fotogrametrii i Teledetekcji

Miejsce pracy: Szczecin

Krótki opis stanowiska pracy:
GISPRO Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora Zakładu Fotogrametrii i Teledetekcji, od kandydatów oczekujemy wykształcenia geodezyjnego (preferowane specjalności fotogrametria, teledetekcja, skanowanie laserowe), zdolności zarządzania grupą ludzi, doświadczenia na podobnym stanowisku, sprawnego poruszania się na rynku zamówień publicznych oraz znajomości najnowszych technologii z zakresu fotogrametrii i skanowania laserowego.

Dodatkowym atutem będą:
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy,
• Uprawnienia zawodowe nr. 7, 6

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Swobodę w doborze kadry.
• Dostęp do najnowszych technik i technologii.
• Dużą autonomię kształtowaniu polityki zakładu.

Obowiązki na stanowisku:
• Realizacja planowanych zadań ekonomicznych zakładu.
• Maksymalne wykorzystanie potencjału kadrowego i technicznego.
• Bieżące śledzenie rynku zamówień publicznych.
• Budowanie rynku wśród potencjalnych klientów.
• Nadzór nad ofertami przetargowymi.
• Nadzór nad realizacją kluczowych projektów.
• Planowanie rozwoju zakładu.

CV z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych” prosimy kierować drogą elektroniczną na adres: praca@gispro.pl tytułem "Dyrektor Zakładu FiT"

Zastrzegamy sobie prawo iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.